פרטים כלליים על הסדנאות

היי, כיף שבאת! יש בעמוד הזה כמה דברים שאולי רצית לדעת על הסדנאות שלי:

– מה ההבדל בין הסדנאות?

בכל הסדנאות שלי גם לומדים, גם מקבלים תרגילים והשראה, וגם מקבלים משוב. הבדל המרכזי הוא במה שלומדים ובאיך שלומדים.

iconfinder_20_2388600.pngבסדנת המבוא לכתיבה יש מבוא לטקסטים, לסיפורים וליצירתיות. אנחנו נלמד מה זה בכלל טקסט; איך הוא נראה ואיך הוא נשמע, איך מדייקים אותו למי שאמור לקרוא אותו, איך יוצרות בו סדר והיגיון ואיך הוא נותן תחושה של טקסט מובן ולא כאילו מישהו הטיח את הכל על הדף. אנחנו גם נדבר על מה זה סיפור ואיך כותבים אותו, וגם נתעסק בתהליכי יצירה ובאיך יוצרים הרבה תוכן במעט זמן. זו סדנה יחסית טכנית (אבל יש לה נשמה), עם הרבה כלים מסודרים, שבוודאי תשפר את הכתיבה שלך. אפשר לראות את הסילבוס (הזמני) כאן.

iconfinder_23_2388611בסדנת הכתיבה היוצרת אנחנו נתעסק בעיקר ביצירה, ולכן גם בהשראה, בהתבוננות פנימית, בהתבוננות חיצונית. נכתוב על תמונות, זכרונות, רגשות, על מפגש בין בני אדם, על מרחב ובית, ובמקביל נלמד על התהליך שהטקסט עובר מהרגע שהרעיון נמצא אצלנו בראש ועד לרגע שבו הוא מוצא צורה וניצוק לתוכה. זו לא סדנה טכנית אלא סדנת השראה, אבל יהיו בה גם כלים מסודרים, מדי פעם, והמשוב יתעסק גם ב'איך כתבת' ולא רק ב'על מה כתבת'. אין מה לעשות, אני טיפוס פרקטי בסופו של דבר.

– כמה זה עולה? איך נרשמים?

כל הפרטים הטכניים כאן, בדף ההרשמה.

– עדיין לא ברור לי מה ההבדל בין הסדנאות.

בוא נדבר בוואטסאפ 🙂 פשוט תלחץ או תלחצי על הקישור

iconfinder_22_2388590

– זו סדנה רק לדתיים? רק לצעירות? מי מגיע לסדנאות שלך?

קודם כל – לא, הסדנאות פתוחות לכולם, מגיל 18 ומעלה, ללא הבדל דת, גזע או מין. בסבב האחרון היה איזון כמעט מיסטי בין כמות החילונים והדתיים, בסך הכל, (וגם ארבעה חרדים/ות). גיל המשתתפים נע בין 16 (הצעירה ביותר) ו45 (המבוגר ביותר). אבל קחו בחשבון שאני לא יכול להבטיח שום איזון או שילוב בסדנה עצמה.

– אני אצא עם זוגיות?

מאיפה לי לדעת?

iconfinder_1_2388610

– אפשר לבוא לסדנת ניסיון?

לא, צר לי. אפשר לבוא לסדנאות חד פעמיות ולראות איך זה. כמו כן, יש תנאי ביטול ואפשר להשתתף בסדנה אחת ואז לבטל – בהתאם לתנאים שכתובים כאן, בתחתית הדף.

– כמה זמן הסדנאות האלה רצות? אפשר לשמוע משתתפים קודמים?

אני מנחה את הסדנאות האלה כבר שבע שנים, ולכל סדנה יש כבר כמה וכמה מחזורים בעברה. זה הסבב ה21 של הסדנה לכתיבה יוצרת, והסבב השלישי כתיבת התוכן. רוב המשתתפים חוזרים לסדנאות נוספות – בין אם סבב נוסף של אותה סדנה, ובין אם לסדנאות מתקדמות או אחרות. אפשר לקרוא המלצות של משתתפי עבר או לשאול אותם על הסדנה כאן, בקבוצה שלי.

– השעות והימים לא מתאימים לסדנה שאני רוצה 🙂

אויש, בעסה.

אבל היי, אל תאבדו תקווה! יהיו עוד סבבים, וסדנאות אחרות וחדשות יוצאות אט אט לחלל האוויר, פשוט תעקבו 🙂

iconfinder_14_2388596

– אני חיילת / סטודנט / משוחררת טרייה / זוג צעיר עם ילדים, וזה קצת יקר לי. אפשר הנחה?

מי שצריך הנחה, שידבר איתי 🙂

(אם אין לכם וואטסאפ, שלחו פנייה דרך טופס יצירת הקשר)

עדיין לא נרשמת? זה כאן:

123456234

———————–

תנאי הרשמה וביטול:
ההרשמה תיכנס לתוקף והמקום נשמר רק עם התשלום על הסדנה | ניתן לבטל הרשמה מרגע ההרשמה ועד שלשת הימים שלאחר המפגש הראשון, ובמקרה כזה – התשלום יוחזר כולו, למעט חמישה עשר אחוזים; דמי ביטול עסקה ושיעור החלק היחסי בסדנה | פתיחת סדנה מותנית בכמות נרשמים. במקרה ולא תפתח סדנה, הכסף יוחזר במלואו | הזכויות על החומר המועבר בסדנה שמורות ליהודה גזבר |
(האייקונים היפים? הם של MARTA KONYK)