שיעורי ספרות לילדים ולנוער בתקופה הקרובה

היי,  מה נשמע?

אני יהודה. בימים כתיקונם אני סופר, מנחה סדנאות כתיבה ומורה. עם כל תקופת הקורונה. כלומר כל עוד בתי הספר סגורים – ולמעט פסח – יתקיים שיעור ספרות יומי + סדנת כתיבה מלווה, לילדים ולנוער שאוהבים (ואוהבות) לקרוא ולכתוב. זה יהיה נהדר! נדבר על ספרים שאנחנו אוהבים, על דמויות שאנחנו אוהבים, נסביר איך כותבים סיפורים טובים ומה מרכיב אותם, . זה יהיה שיעור ספרות, אבל כמו ששיעור ספרות תמיד אמור היה להיראות. יהיה כיף!
ואז קראו בבקשה את המשך המייל. הוא ארוך, אבל חשוב.
__
לאיזה גילאים זה מתאים?
כיתות ג – יב.
הכיתות יחולקו לקבוצות גיל מתאימות לפי הרישום, כך שהרמה של השיעורים וקבוצות הדיון תותאם להם. מפגשים לצעירים יותר ולמבוגרים יותר יתקיימו בנפרד, כשחתך הגילאים המדויק תלוי בנרשמים.
הערה חשובה: את הקבוצה של הגילאים הנמוכים יותר ינחה מדריך ומורה מנוסה אחר. אני אבנה את החומרים, אדריך את המורה ואלווה את הקבוצה.
 
הערה יותר חשובה: אני עושה את כל מה שאפשר כדי לשמור על פרטיות והגנת הילדים. אם אינכם בגיל המתאים, אל תירשמו לסדנה. בשביל זה יש סדנאות לבוגרים 🙂 אם תירשמו בכל זאת, אני אדע את זה, אתם תוצאו מהקבוצה ולא תקבלו החזר.

מתי מתחילים?
ביום שלישי, 17.3, ויסתיימו כשבתי הספר יחזרו ללמוד כסדרם.
מה יהיה הפורמט?
השיעורים יארכו סביב השלשת רבעי שעה, אולי מעט פחות.
הם ילוו בתרגילי כתיבה יומיים ובאפשרות מקוונת להעלות למרחב למידה משותף את התרגיל ולקבל משוב.
מרחבי הלמידה יחולקו לפי כיתות בצורה מצומצמת יותר כדי לאפשר דיון, כתיבה ומשוב ברמה מתאימה.
מתי?
השיעורים יתקיימו בימי ראשון עד חמישי. סך הכל כחמישה עשר מפגשים בחודש הקרוב וכחמישה עשר נוספים בחודש שאחריו, בתקווה שעד אז בתי הספר יחזרו לפעול.

השעה המדוייקת של המפגש תשלח לנרשמים. ככל הנראה – גילאי יסודי יהיו סביב השעה 10 בבוקר, החטיבה סביב 11 בבוקר, והתיכון סביב 12 בצהריים.

 
בכל מקרה השיעור יוקלט כך שניתן יהיה לצפות בו בכל זמן שמתאים לכם.
כמה?
למשתתף אחד – 90 לחודש (כ15 שיעורים בחודש), לשני משתתפים מאותה משפחה 135 ולשלשה משתתפים (או יותר) מאותה המשפחה – 170 שקלים.
ההרשמה היא בהוראת קבע חודשית. ברגע שבתי הספר יחזרו לפעול, הוראת הקבע תיעצר.
אם תרצו לבטל את הוראת הקבע בכל מקרה אחר, שלחו לי מייל.

כרגע אין אפשרות טכנית (גם כדי להגן על התלמידים וגם כדי להיערך טכנית) לשיעור נסיון חינמי, אבל אפשר יהיה לבטל את ההרשמה ולקבל החזר לאחר המפגש הראשון.

כאן מצטרפים ומצטרפות 

תהיו בריאים ובריאות.

יהיה נהדר!
יהודה

כאן לכל שאלה – אפשר לשלוח פניה דרך 'צור קשר'.