קורס 'יסודות הסטוריטלינג' מקוון

‏‏לכידה.JPG

על הקורס

סטוריטלינג זו מילת קסם, או 'באזז וורד', בתקופה האחרונה. אנשי שיווק משתמשים בה כדי להסביר איך מחברים לקוחות למוצרים, תסריטאים של פיקסאר מעבירים עליה סדנאות, ובהרצאות הקצרות של TED עולה מישהי, פעם בחצי שנה, ומסבירה למה זה כזה דבר מדהים. וזה באמת דבר מדהים. כל כך מדהים, ויעיל, ומושך תשומת לב ומעניין ומעביר רגשות, עד שרוב מי שמשתמש בסיפורים לא באמת מבין מה זה סיפורים. זה בסדר, לא ממש צריך להבין מה זה סיפור בשביל להשתמש בו.

אלא אם כן אתם רוצים או רוצות ליצור סיפור לבד.

הקורס המקוון הזה יתן לכם את שלשת עקרונות היסוד של סיפור הסיפורים. לא רק כתיבת סיפורים: העקרונות שמסבירים מהו סיפור, איך הוא עובד ומה צריך לעשות כדי לבנות אחד כזה. זה לא עוד קורס פרקטי עם דוגמאות של מליונרים מצליחנים; זה אשכרה העקרונות הבסיסיים, אבני היסוד של הסיפור, שאם תבינו אותם – תוכלו לבנות מהם כל סיפור שבעולם.

הנה הסילבוס המלא של המצגות, כדי שתבינו על מה אני מדבר:

 

איך זה עובד?

  • קונים כאן.
  • ההתקדמות היא בזמנכם הפנוי – איך שבא לכם.
  • את הקורס מלווה קבוצת פייסבוק לשאלות, התייעצויות וכן – גם למשוב הדדי. 
  • הקורס מכיל דוגמאות ספרותיות ועסקיות, וגם תרגילים קצרים (לתרגול תוך כדי) וארוכים (לתרגול במהלך השבוע)
  • אורך כל הרצאה – שעה וחצי. סך הכל – ארבע וחצי שעות של ידע ממוקד ויעיל.
  • למי שמתקשה עם למידה עצמאית – מדי פעם נפתחת קבוצה שעוברת את הקורס ביחד. פנו אלי לפרטים 🙂

הנה כמה דוגמאות של שקופיות מתוך המצגות:

 

משוב ממשתתפים ומשתתפות בעבר:

"הקורס מצויין, בהיר מאוד ורואים שהשקעת בתמצות ל-3 מפגשים הרבה מחשבה – בחרת את הנושאים החשובים, וגם כשהתלבטתי אם סדר השיעורים היה יכול להיות אחר, הגעתי למסקנה שאתה צודק והסדר מצויין. הדוגמאות – גם הסרטונים וגם קטעי הספרות – עוזרות מאוד להפנמת הנושאים. מרגישים שאתה יודע מה אתה אומר, וגם הרבה מעבר לכך. מרגישים שמדובר בנושאים מהותיים ולא סתם בלימוד טכניקה. תודה! למדתי ונהניתי!" (הדס)

"נהנתי מאד מהקורס. הוא חידד לי המון ונתן לי חומרים בשביל להמשיך ולעבוד איתם הלאה. בדיוק הזה של מה הופך טקסט לסיפור, ומה הופך סיפור לטוב יותר. היכולות להקשיב בזמן שנוח ומתאים לי – נהדרת." (חלי)

"לא חשבתי שזה יקרה מהר כל כך, אבל אני מוצאת את עצמי מיישמת את העקרונות של הקורס יום יום בעבודה" (רעות)

מחכה לקרוא אותך,

יהודה

(נ.ב. הקישור לקנייה הוא כאן)

תקנון וכללי שימוש:
כל הזכויות על התכנים המועברים בקורס שמורות ליהודה גזבר־פניגשטיין (להלן: המרצה) | המרצה רשאי לבטל השתתפות של לקוח בכל עת וללא נימוק, ולהחזיר לו את התשלום | ההשתתפות בקבוצת הפייסבוק כרוכה בכללי התנהגות נאותים, וחריגה מהם (ויכוחים, שפה בלתי הולמת) תבטל את השתתפות הלקוח בקבוצה ללא החזר כספי | קניית הקורס לא מהווה התחייבות של המרצה למשוב, וכל משוב, אם ינתן, יהווה תשורה ולא תמורה