ספר בחודש (NaNoWriMo 2021)

גורו לכם, אויבי הכתיבה!

מה אני אגיד לכם יקירי, כולנו עייפים אבל ביום שני, ה1.11, מתחיל חודש נובמבר (מי היה מאמין!), שבארצות הניכר מכונה נאנורימו, כלומר חודש הכתיבה הלאומי, ככה שהמון המון אנשים ברחבי העולם כותבים ספר (!) שלם (!!) במהלך חודש אחד (!!!) וגם אתם תצליחו.

איך תצליחו? קודם כל משמעת עצמית, המון קפה, תכנון מדוקדק, גמישות וכמובן, קבוצה מעולה שתלווה אתכם עד ההצלחה! קבוצה מעולה וחמודה כאחד בקיצור מה אני מציע. אני מציע קבוצה שתכתוב ביחד לאורך חודש נובמבר, כלומר שתעדכן על קצב התקדמות אישי ותשתף רעיונות ומחשבות ותפתור בעיות בכתיבה, עם טיפים, תרגילים, עצות טובות לכתיבה – כל זה בתשלום דמי רצינות בלבד. סה טו.

בשנה שעברה עשינו פיילוט והיה מושלם, ככה המשתתפים אמרו, אז כדאי.

כמה זה דמי רצינות זו שאלה טובה. בגדול זה צריך להיות מספיק כדי שיהיה אכפת לכם, כלומר משהו שיתן דרייב להתחייב ולעבוד. להערכתי, סביב ה250 שקל זה תשלום הוגן. אם הסכום הזה גדול עליכם, דברו איתי בבקשה ונוריד את המחיר – המטרה היא לא לגרום לכם להוציא כסף, אלא לגרום לכם לשבת לעבוד.

הקבוצה תהיה בוואטסאפ.

איך מצטרפות?

לוחצות כאן

כמה שאלות, כמה תשובות:

האם צריך לבוא עם רעיון? כדאי. לא חייבים, אבל הניסיון מראה שזה ממש עוזר. אפשר להתייעץ איתי לפני (אם זה ארוך, אז במחיר מוזל).

האם צריך להיות כותב או כותבת ברמה מסויימת? ממש לא. בואו כמו שאתם.

אני די עסוקה, צריך לפנות לזה זמן במיוחד? לא. כלומר כן, צריך מחוייבות, אבל זה הזמן שלך. אם אין לך זמן, אולי זה לא רעיון טוב.

ההרשמה הזו מחייבת למשהו? כן ולא. היא מחייבת לרצינות והשתתפות, אבל אף אחד לא יעלה אותך על המוקד אם לא יקרה כלום. ההפסד יהיה שלך.

רלוונטי גם לספר שירה או ילדים? כן, למה לא.

לא רוצה לכתוב ספר שלם, רק סיפור או נובלה או תסריט או תפריט, זה גם מתאים? לא ניסיתי לכתוב תפריט אף פעם אבל כן, למה לא.

אין לי מושג אם זה מתאים לי, אפשר להתייעץ איתך? בטח, בשמחה. אני ב0505839398