סַדְנָאוֹת מְקֻוָּנוֹת וְנִיוּזְלֶטֶר

פתחתי לאחרונה את האפשרות ללמוד או להצטרף לקבוצות שפועלות ברשת, דהיינו סדנאות מקוונות על בסיס סיכומים כתובים של סדנאות שלי, או מיילים שבועיים של תרגיל ושל טיפ ושל השראה, שמיועדים לאנשים שאין להם זמן או יכולת להגיע לסדנאות הממשיות. זה לא באמת תחליף לסדנה אמיתית, אבל זה פתרון למשהו אחר, והוא פתרון טוב, כך אני חושב.

אפשרות אחת היא להצטרף למייל שבועי של השראה, טיפ ותרגיל. הרצתי את המיילים האלה במשך תקופה בחינם, אבל הם דרשו ממני קצת יותר מדי מאמץ שבועי. אני מנסה שוב את אותו הדבר אבל בתשלום סמלי של עשרה שקלים לחודש. התשלום מקנה גם את האפשרות להצטרף לקבוצה בפייסבוק שעושה את התרגילים ביחד או מדברת עליהם, אבל הוא לא כולל משוב ממני על התרגילים. זו אפשרות טובה למי שמחפשת או מחפש להפוך את הכתיבה והקריאה לחלק מהחיים שלו.

אפשרות שנייה היא להצטרף למייל דו שבועי של טיפ, תרגיל ומשוב. זו כמו סדנה מתמשכת לכתיבה יוצרת, שאפשר להצטרף אליה באיזה זמן שרוצים ולהפסיק אותה באיזה זמן שרוצים. המייל ישלח פעם בשבועיים, את התרגילים תוכלו לשלוח אלי ולקבל משוב קצר על הטקסט שכתבתם. המחיר למייל הזה הוא 195 שקלים בחודש, כולל מע"מ. אפשר יהיה להתחיל ולסיים בכל זמן שרוצים.

אפשרות שלישית היא לקבל את סיכומי הסדנאות שלי לכתיבת סיפורים ולכתיבת תוכן, לעקוב אחרי הדפים והתרגילים, לשאול אותי שאלות ולקבל משוב על התרגילים בבית. המחיר לסדנת כתיבת הסיפורים הוא 990 שקלים ולסדנת כתיבת התוכן הוא 1200 שקלים, ותהליך העבודה הוא שבועי, כלומר סיכום + תרגיל + סיפור לקריאה כל שבוע, ומשוב ממני על התרגיל. מובן שאפשר לרווח את התרגילים יותר, בתיאום איתי.

מוזמנים להירשם לזה כאן:
123456234

תנאי הרשמה וביטול:
ההרשמה תיכנס לתוקף והמקום נשמר רק עם התשלום על הסדנה | ניתן לבטל הרשמה במהלך השבוע שלאחר המייל הראשון, ובמקרה כזה – התשלום יוחזר כולו, למעט חמישה עשר אחוזים; דמי ביטול עסקה ושיעור החלק היחסי בסדנה | פתיחת סדנה מותנית בכמות נרשמים. במקרה ולא תפתח סדנה, הכסף יוחזר במלואו | הזכויות על החומר המועבר בסדנה שמורות ליהודה גזבר |