מִי אֲנִי

השם הראשון שלי הוא יהודה. יש לי גם שם שני אבל הוא סוד.

שם המשפחה – גזבר פניגשטיין. פניגשטיין זה השם של מרב, ואני אימצתי אותו כשהתחתנו כי הוא כזה שם חמוד ולא יכולתי להשאיר אותו לבד.

אני יליד 89', שתכל'ס זה שנות התשעים אבל עם הפאסון של שנות השמונים. נשוי למרב ובעלים גאה לדובצ'ק, שהוא כלב קטן ומרוט.

למדתי כל מיני דברים. הרבה ספרות. הרבה יהדות. קצת קולנוע. הרבה יותר מדי מדעי הרוח. עבדתי בתור מבקר ספרים בכל מיני מקומות הגונים ומפוקפקים, לימדתי שנים ארוכות כתיבה אקדמית וכתיבה ספרותית וכתבתי המון המון המון טקסטים, שחלק מהם אפילו מופיע בדף הפייסבוק שלי ובארכיון הבלוג שלי.

כרגע אני עובד בעיקר בהנחיית סדנאות כתיבה, בלימוד חשיבה יצירתית ובלימוד כתיבה – ספרותית ועסקית. מוזמנים לקרוא על זה עוד בעמוד 'הסדנאות שלי'. אני מבצע גם עבודות לקטורה פרטית (כלומר חוות דעת על הטקסטים שלכם) וליווי פרטי (כלומר למידה אישית, בקצב שלכם).

אני מנחה סדנאות כבר יותר משש שנים, וכרגע (פברואר 2018) יש לי חמש קבוצות כתיבה שרצות במקביל. מלבד זאת אני מנהל את הקהילה של 'לכתוב' (הנה קישור לקבוצה הראשית בפייסבוק) ויועץ לכותבי תוכן בכתיבת תכנים עסקיים ושיווקיים.

האתר הזה מרכז את (כמעט) כל מה שכתבתי על כתיבה. יש בו מאות תרגילים, טיפים, רעיונות ועצות טובות. מוזמנים לקרוא, להגיב ולהירשם לעדכונים. שימו לב שהבלוג מתעדכן בערך שלש פעמים בשבוע.

לכל עניין – מוזמנים ליצור קשר.

26734372_10213638707516116_7691117883841226507_n